Vítám vás na mém blogu a byla bych ráda kdybyste napsali komentář dík a ahoj

Sebepoškozování

24. března 2008 v 16:24 |  gothic
Sebepoškozování znamená působit si zranění, je jedno čím, když máte takové stavy je vám jedno, že to bolí, hlavně, že to bolí. Na okolí a co tomu řeknou lidé se nedíváte, je vám to prostě jedno. Jen chcete na chvíli něco cítit - bolest, nebo se zblázníte. Někdy stačí cítit jen bolest když se vám láska někde stratila a vy se začínate také strácet ale ve svých depresích. Neznamená to že by jste se chtěli opravdu zabít jenom chcete zažít pocit úlevy. Je to nevysvětlitelný pocit, co zažíváte, ale myslím, že to někteří z vás pochopí až příliš dobře, protože to znáte. Kdyby jste si neubližovali, pak by to bylo ještě horší, takto se soustředíte na něco jiného, na bolest, na krev a na depresi v tu chvíli ne, uleví se vám.

Ale pozor! Když tohle u vás přeroste do takového stavu, že si budete ubližovat čím dál častěji a ani ne v takových situacích (deprese), ale jen lehčích, pak se hlídejte.
Je jen krůček k tomu umět se pořezat, když vám nevyjde nějaká věc, co vás jen mrzí a jste z ní smutní, nebo jen z nudy. Potom se velmi těžko hledá cesta zpět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama