Vítám vás na mém blogu a byla bych ráda kdybyste napsali komentář dík a ahoj

Březen 2008

překvápko

24. března 2008 v 18:31
překvápko :-D nebojte žádnej vir to neni


Oblečení Gothic

24. března 2008 v 16:31 gothic
Je celkem težké sehnat goth oblečení v normálním obchodě. Tyhla adresy se vám budou možná hodit. Dájí se tam koupit goth oblečení, kosmetika a další různé doplňky. Také tam zahrnují metal a punk styl. Osobně s tím zkušenost nemám, ale myslím že jejich služby fungují dobře. Kamarádka si objednávala zboží z metal shopu a přišlo vše vpořádku.

Móda Gothic

24. března 2008 v 16:30 gothic
Gothické líčení:
Gothické líčení se vyznačuje tím, že je založeno na kontrastu mezi bílou a černou (tmavou a světlou). Používáme tedy nejsvětlejší odstín make-upu, ovšem ne bílý! ... to se hodí pouze na nějaký festival... nezvýrazňujeme líce pomocí růže ! .. make-up přetřeme opět nejsvětlejším odstínem pudru.. a nebo použijeme bílý .. ovšem ne kilovou vrstvu! ... Na oči používáme černou řasenku, černé linky a tmavé stíny nemusí to být zrovna černý... tmavě hnědý nebo černo fialový.. a zase nejde o to aby toho na očích bylo co nejvíce.. !Nikdy si stíny nenanášejte až k obočí! ... opravdu stačí jenom trocha stínů... a už zbývá jenom pusa .. buďto si jí vůbec malovat nemusíte .. vypadá to velice svěže a řekla bych i hezky když máte jen zvýrazněné oči... ale pro ty co chtějí mít něco i na puse pak doporučuji .. fialovo - černou rtěnku vypadá velice esteticky, pak klasika černá a jiné tmavší barvy .. no a měly bychom za sebou líčení ...mezi líčení taky zařadím nehty ... na ně černý lak a nebo jakýkoli tmavý ..Sebepoškozování

24. března 2008 v 16:24 gothic
Sebepoškozování znamená působit si zranění, je jedno čím, když máte takové stavy je vám jedno, že to bolí, hlavně, že to bolí. Na okolí a co tomu řeknou lidé se nedíváte, je vám to prostě jedno. Jen chcete na chvíli něco cítit - bolest, nebo se zblázníte. Někdy stačí cítit jen bolest když se vám láska někde stratila a vy se začínate také strácet ale ve svých depresích. Neznamená to že by jste se chtěli opravdu zabít jenom chcete zažít pocit úlevy. Je to nevysvětlitelný pocit, co zažíváte, ale myslím, že to někteří z vás pochopí až příliš dobře, protože to znáte. Kdyby jste si neubližovali, pak by to bylo ještě horší, takto se soustředíte na něco jiného, na bolest, na krev a na depresi v tu chvíli ne, uleví se vám.

Může být vaše dítě Gothic

24. března 2008 v 16:23 gothic
Goth

Buďte v bezpečí ! Dole jsou vypsány některá varovná znamení ukazujíce na to že by Vaše dítě mohlo sejít z cesty našeho Pána. Gotika (nebo Gotik) je velmi obskurní a velmi často nebezpečná kultura k níž mladí tíhnou. Gotická kultura vede mladou a snadno ovlivnitelnou mysl do imaginárního světa zla, temnoty a násilí. Prosím soustřeďte se nyní na rady,modlitby,a na tuto rodičovskou příručku,jestli se alespoň 5 nebo i více z níže uvedených příznaků vlivů Satana projevují…. Vaše dítě :

Pojem Gothic

24. března 2008 v 16:18 gothic
Tak zde je napsáno, co vše si je člověk schopen představit pod pojmem 'gotický'. :)

Co je to Gothic?

24. března 2008 v 16:17 gothic
"Proč jsou lidé gothic?"
"Gothic pověry?"
Skoro každý gothik miluje černou, proto se v goth líčení kombinuje bílá a černá. Bílý je obličej a černě, nebo tmavé jsou ošč, nehty a ústa.Není to však podmínkou, nezapomínejte, že gothika je hlavne ve způsobu života a myšlení, ale když chcete být temný i vizuálně...

Historie Gothic

24. března 2008 v 16:16 gothic
GOTIKA (1150 - 1500)
Pojem "gotický" vznikl v renesanci jako hanlivé označení pro výtvory barbarů. Teprve romantismus začal oceňovat gotickou kulturu a umění jako projev ryzí duchovnosti, i když návrat ke gotice, jako dekorativnímu systému se projevil již v barokní architektuře (barokní gotika).
Gotické malířství zaujímá přibližně 13. a 14. století, nastupuje o něco později než architektura a v různých zemích v různé době. Ve střední Evropě například dlouho přežívá románský sloh a s prvními projevy gotiky se v českém malířství setkáváme až na počátku 14. století.

Co slovo "gothic" vlastně znamená?

24. března 2008 v 16:16 gothic
-Elegantní styl psaní písmen.
-Údaj určité atmosféry v příbězích, ve kterých se dějí zvláštní tajemné věci na temných a osamělých místech, jako jsou ruiny, hřbitovy…
Slovo Gothic pochází z pojmenování Germánského kmene Góthů, kteří kdysi vnikli do Itálie a rozdělili

Gothic

24. března 2008 v 16:14 gothic
Gothic.
Slovo "gotický" bylo nejprve používáno k identifikaci skupiny starověkých evropských kmenů. Gótové mají podle četných domněnek svůj původ na ostrově "Gottland" u Dánského pobřeží. Postupem času se kmeny početně rozrostly a zesílily natolik, že roku 410 vydrancovaly slavnou Římskou říši, a vládly Evropě po dalších 250 let, dokud se pomalu nevytratily z historie.

Kdo je Gothic

24. března 2008 v 16:13 gothic
Je velice těžké definovat gothic, každý gothic je originál, ale přesto je něco spojuje. Myslím si, že gothica je především v duši člověka a v jeho názorech na svět. Hodně lidí si myslí, že gothici jsou satanisté, ale není to až tak pravda. Někteří sice jsou, ale jsou i gothici křesťanské víry, můžou mít jakoukoli víru, anebo nevyznávají žádné náboženství.

Andělé

24. března 2008 v 16:12 gothic

Jednou

24. března 2008 v 16:11 gothic


Nádhera

24. března 2008 v 16:09 gothicHřbitov

24. března 2008 v 16:07 gothic