Vítám vás na mém blogu a byla bych ráda kdybyste napsali komentář dík a ahoj

Březen 2007

Avril Lavigne-mp3

25. března 2007 v 18:07 mp3
Avril Lavigne - Too much to ask - je zazipovaná, musíte jí rozbalit
Přidám i další časem i další :-))
Některý songy jsou remixy.

The Offspring-mp3

25. března 2007 v 18:06 mp3
Tak pár písniček od nich.

Madonna-mp3

25. března 2007 v 18:05 mp3
Madonna-Hung up - tahle je nej ze všecheminem2-mp3

25. března 2007 v 18:03

Beverly Hills 90210-mp3

25. března 2007 v 17:57 mp3
úvodní písen mp3 - Stáhnout zde
videa
Začáteční klip - Herci se představují z roku 1990 -Stáhnout zde
Začáteční klip - herci se představují z roku 1996 -Stáhnout zde
Mini video se stevem -Stáhnout zde
Další Mini video se Stevem -Stáhnout zde

Blog 27 - mp3

25. března 2007 v 17:54 mp3
1.
Hey Boy (Get Your Ass Up)
posluchaj
2.
Uh la la la
posluchaj
3.
I Want What I Want
posluchaj
4.
Turn You On To Music
posluchaj
5.
Stay Outta My Way
posluchaj
6.
Destiny
posluchaj
7.
Wid Out Ya
posluchaj
8.
Life Like This
posluchaj
9.
I'm Callin' U
posluchaj
10.
Who I Am ? posluchaj

eminem-mp3

25. března 2007 v 17:53 mp3
EMINEM-EVIL DEEDS
EMINEM-KILL YOU
EMINEM ft.Nate Dogg-SHAKE THAT
EMINEM-STAN
EMINEM-BUSINESS
EMINEM-MOSH
EMINEM-FACK
EMINEM ft.Dr.Dre-GUILTY CONSCIENCE
EMINEM-MY NAME IS
EMINEM-CRIMINAL
EMINEM ft.JAY-Z-RENEGADE
EMINEM-ROLE MODEL


Nevadí, stane se, povzbuzoval kluky slavný brankář

25. března 2007 v 17:01 fotbal
Petr Čech na reklamní akci v Praze

Nevadí, stane se, povzbuzoval kluky slavný brankář

Po operaci obou ramen je hlavní náplní české brankářské jedničky Petra Čecha především rehabilitace. Po dovolené, kterou strávil s manželkou Martinou u moře se zastavil v Praze "potrénovat" brankářské naděje do fotbalové školy, která nese jeho jméno.
14. 7. 2006 08:47PRAHA
"Jdi si kousek dopředu. Jsi vysoký. Přes obránce nevystřelí a zblízka už tě nepřehodí," radí světová brankářská jednička Petr Čech čtrnáctiletému klučinovi v brance. Ten podle jeho rady vyrazí kupředu a útočníkovi sebere z kopaček balón. "Výborně," pochválí ho Čech a klučina právem pyšně zvedne nos.
Zkušený trenér Miroslav Starý udělá přestávku, aby se ve sluneční výhni na trávníku strahovského sparťanského centra kluci mohli napít. Na chvilku si sednou v hloučku s Petrem Čechem a zasypou ho dotazy... Jak vycházíte v Chelsea s Cudicinim? "Perfektně, je to fajn kluk." Proč jste šel z Plzně do Blšan? "Protože jsem tam měl větší šanci chytat." Bylo těžší chytat za Spartu nebo za Rennes? "Za Rennes, tam jsem byl v jednom ohni. Za Spartu jsme měli méně těžkých zápasů, samozřejmě kromě Ligy mistrů. Ale utkání, v němž na vás jdou dvě střely, je horší v tom, že je musíte chytit. Tohle je v Chelsea podobné." Jaké tam máte nejlepší kamarády? "V pohodě jsem se všemi, ale nejvíc kamarádím Terrym, Ferreirou a Robbenem."
A nakonec přidá klukům radu... "Když sedíte na lavičce, nevzdávejte to. Naopak, makejte víc, aby vám dal trenér šanci a tu pak chyťte za pačesy," končí povídání s jednou skupinkou a jde ke druhé. Kluci se s ním ještě vyfotografují a pokračují v tréninku. "Dobře gólman," zní už Čechův hlas z druhého hřiště. "Nevadí, to se stane," pohladí slovem desetiletého klučinu, který dostal gól. "Je to moc fajn, já jsem přijel s mladším bratrem Danillem až z Říma, tam jsem chytal za AS," říká čistou češtinou čtrnáctiletý Roberto Pellegrini. "Maminka je Češka, tatínek Ital. Umíme oba jazyky. V létě jezdíme do Prahy," dodá na vysvětlenou.
"Pamatuji si, že trenér Žaloudek na sportovní škole v Plzni přivedl čas od času někoho z ligových plzeňských hráčů na besedu. Většinou chodil jako kapitán Bečka, ale přišli i Vlček a Šmejkal. Těch jsme se mohli ptát na cokoliv. Pro nás to byl velký zážitek. Takhle k tomu přistupuji i tady v téhle škole, která nese moje jméno. Mám radost, že to kluky baví. Účelem je, aby jim ten týden dal i něco do budoucnosti. I proto jsme školu spojili s Britskou radou a výukou angličtiny, ale také přednáškami například o životosprávě, správném rozcvičení a rehabilitaci i dalších věcech, spojených s profesionálním sportem," říká Čech.
V každém turnusu je padesát dětí od osmi do čtrnácti let. "Není to opravdu jen o míči. Přednáší jim i hráčský agent Pavel Zíka. Trénuje se dvoufázově, tou třetí je regenerace. Po večeři jsou přednášky a filmy o sportu," prozradí o škole jeden z jejích organizátorů, manažer firmy Sport Invest Marketing David Trávníček. Rodiče školné přišlo na osm a půl tisíce korun, ale celá akce stojí na žáčka skoro dvakrát tolik. Kromě zmíněných mladých Italů tu jsou kluci z Čech, ale také mladí gólmani z Anglie, jeden například z Manchesteru United a další z konkurenčního City.

Kurányi pojistil Němcům vedení ve skupině

25. března 2007 v 16:59 fotbal
Český záložník Tomáš Galásek (vlevo) stíhá Kevina Kurányiho z Německa.

Kurányi pojistil Němcům vedení ve skupině

Prohrou 1:2 skončil pro české fotbalisty sobotní šlágr kvalifikace ME 2008 s Německem. Ti na vyprodané Letné bez problémů získali tři body, dvěma góly se o to zasloužil Kurányi. Za domácí snižoval tečí Polákovy střely Baroš. Rozdíl ve skóre mohl být ještě vyšší, několik dalších šancí soupeři zneškodnil brankář Petr Čech, jemuž jednou pomohlo břevno. Kvalifikace pro český tým pokračuje středečním zápasem proti Kypru.

Anketa

Jak hodnotíte výkon českých fotbalistů v duelu s Německem?
Celkem hlasovalo 5328 čtenářů.

//<![CDATA[ inquiry.ID = '6770'; inquiry.fetch(); //]]> 24. 3. 2007 22:38PRAHA
Před zápasem zazněly obě hymny, které ale měly do dokonalosti hodně daleko. Tu německou rozvláčně zazpívala Helena Vondráčková, při té české zase Vratislavu Křížovi vypadával zvuk úplně. Pak už italský sudí Rosetti foukl do píšťalky a prestižní duel odstartoval.
Domácí trenér Karel Brückner poslal do hry dva útočníky, nevyztužil tak středovou řadu, jak se očekávalo. Jako první se ke střele dostali hosté, pokus Podolskiho trefil Jiránka. První tutovku měl na noze Baroš po parádní akci Poláka. V posledním okamžiku mu do střely skočil Ballack. Úvod potvrdil spekulace, že slabším článkem obou týmů je defenzíva. Diváci během úvodních minut viděli několik pohledných a přímočarých akcí. Branková příležitost ale nepřišla a postupem času oba celky v obraně získávaly na jistotě.

Brückner: Soupeři jsme tentokrát nestačili

25. března 2007 v 16:58 fotbal
Zklamaný trenér Karel Brückner

Brückner: Soupeři jsme tentokrát nestačili

Nepříjemné poznání si odnesl trenér Karel Brückner ze sobotní prohry s fotbalisty Německa: jeho tým totálně propadl v defenzivě, přestože se v poslední době zdálo, že se po řadě změn její hra stabilizovala. Vítězství Německa označil Brückner za zasloužené, bez dobré obranné hry se prý proti takovým soupeřům hrát nedá.
24. 3. 2007 23:33PRAHA

Jak jste viděl z lavičky sobotní zápas?

Soupeř zvítězil zcela zaslouženě. Předvedl kvalitní výkon se vším všudy a nějaké oslabení nebylo vůbec znát. My jsme měli problémy s jeho útočnou činností i s hrou ve středu pole. Dělali jsme chyby v obranné fázi. Naše obranná čtveřice byla nejistá. Soupeři jsme tentokrát nestačili. Nestíhali jsme. Zejména v první půli jsme se vůbec nedostali k naší hře a do nebezpečných akcí se zakončením. Chyběla nám kvalita. Inkasovali jsme po chybách a pak, abychom to zachránili, šli jsme do rizika, což nebylo ono.

V závěru si ale váš tým vynutil tlak, proč to nedokázal i v předchozích sedmdesáti minutách?

To nebylo o poslední dvacetiminutovce, ale zejména o první půli. Dostali jsme gól před poločasem. Měli jsme velké problémy s jejich levou stranou, kam se postupně přesunuli čtyři naši hráči. Těžko jsme hledali prostředky, jimiž bychom soupeři dokázali čelit. Proti takovému soupeři musíme sáhnout ještě víc k poctivé obranné hře. Už dlouho jsme nehráli s tak kvalitním soupeřem. Měl dnes lepší hráče téměř na každém postu. Skoro nedělal chyby.
Podrobnosti z utkání Česko vs. Německo najdete zde.

Standardní situace tentokrát byly slabinou českého týmu, po jedné z nich inkasoval první gól...

Problém nebyl jen v té standardce, ale už v tom, že k ní nemělo dojít. Byla zbytečná. Před druhým gólem zase mohl hráč bez problémů odcentrovat. Takové situace se musí řešit dřív. Soupeř byl zkrátka rychlejší, perfektně dokázal odskočit od bránícího hráče. Ve středu hřiště si dávali míče přesně do nohy. Ta první branka v podstatě nastolila styl hry pro zbytek zápasu.

Proč se podle vás neprosadili Rosický s Kollerem?

Nebudu hodnotit jednotlivé hráče dřív, než si vše rozeberu u videa. Rosický a Koller ale rozhodně nepodali špatný výkon.

Co bylo příčinou Kollerova několikaminutového opuštění hřiště?

Měl po srážce s obránce zdravotní problém, ale vrátil se.

Neřeknete nic ani k Čechovi?

Podržel nás tak, jak jsme na to od něj zvyklí.

Bude těžké dostat tým z útlumu po porážce?

Zápas ukázal, že máme hodně co zlepšovat. Nemyslím si, že se porážka projeví na mužstvu nějak výrazně negativně. Unést porážku s lepším soupeřem je snazší, než prohrát smolně nebo nešťastnou brankou. S Kyprem budeme hrát ve středu zase o tři body. Připravíme se na to co nejlépe.

Obranná hra se sesypala pod náporem Němců

25. března 2007 v 16:56 fotbal
Zleva Jan Polák, Martin Jiránek, Tomáš Ujfaluši a David Rozehnal v utkání kvalifikace fotbalového ME 2008 proti Německu.

Obranná hra se sesypala pod náporem Němců

Sobotní chladný večer nezůstane zapsán v historii české kopané zrovna oslavným písmem. Letenská pláň byla dobyta Němci. Zklamala především děravá defenzíva, jejímž středem a levým krajem se hosté proháněli bez větší bázně. Nedostatků české hry dozadu dvakrát využil vytáhlý Kuranyi. Počet inkasovaných branek mohl být mnohem větší, proti byl ale skvěle chytající Petr Čech.
25. 3. 2007 09:49PRAHA
Kuranyi v útoku soupeře nahradil obávaného kanonýra Kloseho, který byl v trestu za žluté karty a potvrdil, že náš západní soused disponuje širokou plejádou schopných útočníků. "Německo má kvalitní útočníky, je jedno zda nastoupí Kuranyi, nebo Klose. Jsou opravdu nepříjemní," konstatoval Martin Jiránek, Rozehnalův kolega ve stoperské dvojici.
Defenzivní hráči po utkání odkryli důvody naší slabé hry vzadu. "Nedoráželi jsme hráče tak jak jsme měli. Díky tomu jsme jim poskytli potřebný prostor pro vytváření nebezpečných situací," kál se za všechny David Rozehnal. Stejný názor na obrannou část hry měl i levý obránce Marek Jankulovski: "Stáli jsme od nich daleko a to především v prvním poločase."
"Přilétla prudká střela, já jsem do ní pouze vložil nohu a měl štěstí, že míč skončil v bráně," popsal jediný moment, při kterém se otřásla radostným výbuchem celá Letná sám střelec Milan Baroš. Stejně jako ostatní litoval toho, že se mužstvu nepodařilo alespoň vyrovnat: "Škoda, že se nám nepodařilo dotáhnou nějakou další akci, takhle můj gól v podstatě nic neznamená."

Varianta s Barošem na křídle nevyšla

Prohra s Němci prozatím zdramatizovala tabulku kvalifikační skupiny D. Irská reprezentace má po včerejší výhře nad Walesem 10 bodů, tedy stejný počet jako Česko. Irové ale mají odehráno o jedno utkání víc než my. Slovensko ztrácí na oba celky pouhý bod, poté co vyhrálo na nevyzpytatelném území Kypru. "Musíme na výsledek rychle zapomenout a dívat se vstříc dalším utkáním," řekl za všechny stoper Rozehnal.
Jeho slova potvrdil i Milana Baroš: "Teď bude důležité porazit nepříjemný Kypr. Je v podstatě jedno jak k tomu dojde, klidně ať je to gólem ze standardní situace v devadesáté minutě," přeje si nejlepší střelec mistrovství Evropy 2004. Útočník francouzského Lyonu se v prvním poločase často objevoval na pro něj netypickém místě levého krajního záložníka. "Byl to taktický záměr trenéra Brücknera, ale přiznám se, že to opravdu není můj post," komentoval experiment Baroš.
Trenér se v druhé půli postupně odhodlal vyslat na trávník současně čtyři hráče, kteří v klubech nastupují jako útočníci. Ke Kollerovi s Barošem přibyli sparťanský Kulič a slávistický debutant Vlček.
"Šel jsem na hřiště jako třetí útočník s tím, abych aktivním pohybem rozhýbal obrannou hradbu soupeře a pokusil se vstřelit branku," vysvětloval pokyny, které dostal před vstupem na hřiště Kulič. Stejně jako ostatní litoval ztracených bodů: "Gól jsme sice dali, ale ani závěrečná hra vabank nám kýžený úspěch nepřinesla."

Kvalita Němců nás neomlouvá, káli se obránci

25. března 2007 v 16:54 fotbal

Čeští obránci Marek Jankulovski (vpravo) a Tomáš Ujfaluši diskutují s italským sudím Robertem Rosettim během utkání s Německem.Kvalita Němců nás neomlouvá, káli se obránci

Stačily dvě chyby české defenzivy a sobotní kvalifikační duel s Německem byl rozhodnutý. Brücknerovu týmu v zápase jara hra dozadu nešla a čeští beci po utkání neskrývali zklamání. "Kouč vždy s pýchou vyzdvihával naše obranné standardní situace, v poslední době z nich asi již takovou radost nemá," říkal po utkání smutně Marek Jankulovski.
25. 3. 2007 16:16PRAHA
Českým zadákům se v sobotu nepodařilo uhlídat Kevina Kurányiho, který se dvěma vstřelenými góly dokonale zastoupil absentujícího Miroslava Kloseho. "My standardky soupeře pořád bráníme dobře, i když je pravda, že nám to tam poslední dobou párkrát spadlo. Je třeba na tom znovu zapracovat a zlepšit to. Především v prvním poločase jsme stáli od hráčů soupeře daleko," měl po utkání jasno Jankulovski.
Podle stopera Martina Jiránka byl rozhodujícím momentem zápasu první vstřelený gól. "Dali jej oni, a to je nakoplo. Kdyby se to povedlo nám, věřím, že by se utkání vyvíjelo obráceně. Z výsledku jsem hodně zklamaný, potřebovali jsme minimálně bod," líčil český zadák, jenž dostal trenérovu důvěru před Zdeňkem Grygerou.
Ani druhý ze stoperské dvojice, David Rozehnal po utkání neskrýval zklamání. "Se svým výkonem nemůžu být spokojený. Neomlouvá nás ani nepopiratelná kvalita německých útočníků. Nedoráželi jsme hráče tak, jak jsme měli. Díky tomu jsme jim poskytli potřebný prostor pro vytváření nebezpečných situací," doplnil obránce Paris St. Germain.
Čeští obránci se snažili po utkání na porážku rychle zapomenout a začínali se soustředit na další kvalifikační kolo proti Kypru. "Němci byli lepší po všech stránkách - ve zkušenosti, rychlosti, pohyblivosti. Ztratili jsme doma tři body, teď se musíme připravit na středeční zápas s Kyprem," uvedl Jankulovski. "Musíme na výsledek rychle zapomenout a dívat se vstříc dalším utkáním," dodal Rozehnal.

Brückner týmu dál věří, ale proti Kypru plánuje změny

25. března 2007 v 16:53 fotbal
Zklamaný trenér Karel Brückner

Brückner týmu dál věří, ale proti Kypru plánuje změny

Svému týmu dál věřím, ale v utkání proti Kypru dojde ke změnám v sestavě. Po nedělním tréninku fotbalové reprezentace na pražském Strahově to řekl její kouč Karel Brückner, který vstřebává zklamání ze sobotní domácí prohry v evropské kvalifikace s Německem 1:2.
25. 3. 2007 16:25PRAHA
Trenér připustil, že hráčům má za sobotní výkon co vyčítat. Zároveň ale znovu ocenil představení Německa, které českým konkurentům uštědřilo první prohru ve skupině a získalo důležité body na cestě za evropským šampionátem.
Brückner se i dnes vyhýbal příkrým výrazům, podle něj sobotní nezdar není současnou realitou české reprezentace. "O tom takhle odmítám hovořit, počkejme třeba, až skončí kvalifikace. Mužstvu pořád věřím," řekl Brückner novinářům, když po poledni skončil pozápasový trénink zaměřený hlavně na regeneraci.
Zároveň ale potvrdil, že ve středečním utkání proti Kypru v Liberci sáhne k rošádám v sestavě. Neřekl ale, na kolika místech a jakých postech sestavu obmění. "Uděláme změny. Nasadíme hráče, kteří budou mít více sil. Musíme Kypru vnutit náš styl hry, s Německem se hrálo podle jeho not. Ale teď nebudu konkrétní, nechci se unáhlit," uvedl Brückner, který podle svého zvyku veřejně odmítl hodnotit výkon některých hráčů.

Věří, že prohra nezanechá stopy

Vinu neházel ani na záložníka Tomáše Galáska, kterému zápas nevyšel podle představ a ve středu zálohy jej Michael Ballack s Torstenem Fringsem přehráli. "To nebylo jen o Galáskovi. I naši obránci měli posílit střed pole výstupem, nemůžou si tam hrát jen zónu vzadu na nikoho nebo na jednoho hráče," řekl kouč.
I necelý den po utkání měl před očima výborný výkon německé reprezentace. "V uvozovkách tu včerejší prohru nepovažuju za ztrátu. To byl zápas, kdy jsme prohráli naprosto zaslouženě, žádnou náhodou. Soupeř byl výjimečný, přehrál nás po všech stránkách," ocenil Brückner německý triumf. Podle něj hosté český tým předčili díky lepším individuálním výkonům, Brückner chválil všechny německé řady, Češi prý nedokázali odhalit žádnou soupeřovu slabinu.
"V obraně byla v podání stoperů síla, jednoduché zákroky a perfektní zajištění, záloha byla jednoduše skvělá a také útočníci byli velmi nebezpeční. Ale nutno říci, že jsme jim toho hodně dovolili," litoval Brückner.
Věří, že prohra na jeho mužstvu nezanechá příliš výrazné stopy. "Ale ztratili jsme prestiž, kredit, uvidíme, jak se to podepíše na sebevědomí. Máme tři dny na to, abychom se k tomu postavili jako k realitě, přijali prohru se vším všudy a nad Kyprem zvítězili," řekl Brückner.