Vítám vás na mém blogu a byla bych ráda kdybyste napsali komentář dík a ahoj

Brad Pitt

25. března 2007 v 16:47 |  slavní klucí

Brad Pitt

Životopis:
Brad Pitt vyrůstal ve Springfieldu jako nejstarší ze tří dětí ve věřící rodině. Jeho otec se jmenoval Bill Pitt a vlastnil přepravní společnost, jeho matka byla školní poradkyně. Vystudoval Kickapooho střední školu, po střední škole začal studovat na Univerzitě v Missouri žurnalistiku, grafický a reklamní desing a reklamu.

Od dětství se velmi zajímal o film a vše kolem něj. Nakonec se rozhodl, že opustí školu a vydá se do Los Angeles, bez dokončeného vysokoškolského vzdělání. Kde si zahrál v jednom nepříliš úspěšném TV seriálu. Potom, aby si vydělal na herecké kurzy, věnoval se obvyklým zaměstnáním začínajících herců: prodával zmrzlinu, hlídal parkoviště a převlečen za kuře dělal živou reklamu. Zpočátku měl štěky pro reklamu a televizi, postupně se snažil dostat do filmu.

Brzy víře ve vlastní herecké schopnosti, která mu dodávala naději, podal pomocnou ruku jeho mladistvý sexy zjev. Dostal roli v prestižní reklamě na Levis a v seriálu Dallas, kde hrál přítele dcery Priscilly Presley. Odtud už byl jen krok na filmové plátno. Film Cutting Class sice za moc nestál, ale pro Brada Pitta se stal odrazovým můstkem k pozici filmové superhvězdy.

Vysoce ceněný režisér Ridley Scott jej obsadil do deanovské role floutka, který ve feministickém roadmovie Thelma a Louise dá Geeně Davisové poznat její první orgasmus a zároveň, jaké to je nechat se okrást o všechny peníze. Následovala hlavní role mladíka toužícího se přiblížit svému rokenrolovému idolu ve snímku Johnny Suede a film The Favor. Pak už vedla Pittova cesta pouze od úspěchu k úspěchu.

V Senzačním světě měl za partnerku Kim Basingerovou, režíroval ho Robert Redford v kritiky opěvovaném a zároveň vysoce diváckém dramatu Teče tudy řeka, čistě záporná role psychopata jej zbavila svazující nálepky milovníka a Interview s upírem mu konečně po boku Toma Cruise poskytlo status superhvězdy. Ten následující trháky jako Legenda o vášni, Sedm a Dvanáct opic (byl za ně nominován na Zlatý glóbus i Oscara) jedině potvrdily.

Brad Pitt se stal jedním z divácky nejpřitažlivějších mladých herců v Hollywoodu a People Magazine jej označil za Nejvíc sexy ze všech žijících mužských idolů. Brad Pitt
Celé jméno: William Bradley Pitt
Místo narození: 18.prosince 1963, Shawnee, Oklahoma, USA
Rodina: Jennifer (manželka), Jana (rodinný poradce), Bill (Majitel přepravní společnosti), Doug (bratr) a Julie (sestra).
Výška: 183 cm
Váha: 72 kg.
Vlasy: Blond
Oči: Modré
Školní aktivity: Školní sbor, fotbal a tenis
Přezdívka ve škole: Pittler
Kouří: Ano, jeho oblíbené značky jsou Camel Wides a Marlboro.
Nápoje: Káva a pivo
Koníčky: Vnitřní design, architektura a příroda.
Mazlíčci: Nyní nemá žádné domácí zvířátko, ale dříve měl plno psů (Blanco, C.C. Rider, Purdy, Saudi and Todd Potter).
Automobily: Bílé Toyota, dříve měl také černý Mercedes G500 SUV a černý džíp Cherokee.
Oblíbený autor: Cormac McCarthy
Oblíbené sladkosti: Twizzlers
Oblíbené pití: Mountain Dew
Oblíbené filmy: Planeta lidoopů a Horečka sobotní noci
Oblíbená hudba: Jimi Hendrix, Gipsy Kings, Stone Temple Pilots a Bob Marley. První album které si koupil bylo od Eltona Johna 'Captain Fantastic'. Také má rád Shirley Manson
Oblíbené rychlé jídlo: Pizza
Oblíbené sporty: cyklistika, horolezectví a tenis
Oblíbená TV-show: All in the Family
Nenávidí: Žraloky a pavouky
Brad Pitt
Brad Pitt
Brad Pitt
Brad Pitt
Brad Pitt
Brad Pitt
Brad Pitt
Brad Pitt
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama